close
چت روم
معرفی ۸ جستجوگر که اسمشان را شاید نشنیده اید!
آخرين ارسال هاي انجمننوشته شده توسط admin در تاريخ یکشنبه 24 ارديبهشت 1391

۱- Deligio

این سایت از برترین سایت های جستجوی نرم افزار و برنامه های کامپیوتری است که شما با استفاده از آن می توانید دنیای وب را برای نرم افزار مورد علاقه تان جستجو کنید!

 

۲- Yoozila!

این سایت از قوی ترین سایت های جستجوگر جهان است. این سایت همانند سایت گوگل و یاهو توانایی جستجو در وب،عکس ها، ویدیوها، بلاگ ها و... را دارد. این سایت همچنین میتواند همانند گوگل از تنظیمات آن استفاده کنید.این جستجوگر همچنین هنگام وارد کردن کلمات از طرف شما به شما پیشنهاداتی نیز ارائه می کند. از جمله دیگر امکانات دیگر این موتور جستجو می توان به امکان فیلتر خانوادگی و مذهبی و... اشاره کرد.

 

۳-Pdf Search Engine

سایتی برای جستجوی کتاب های الکترونیکی. شما با استفاده از این سایت که به زبان های بسیاری ترجمه شده می توانید به کتاب های مورد علاقه خود با فرمت پی دی اف دسترسی پیدا کنید.

 

۴- Addictomatic

این وب سایت موتور جستجوگری برای اخبار و مطالب هست.شما با استفاده از این سایت می توانید به مطالب سایت های بزرگ (طبق جستجوی تان) دسترسی پیدا کنید.این سایت قابلیت جستجو در عکس ها و ویدیو ها را هم دارد.این وب سایت در واقع جستجوگری برای جستجو در توییتر، تکنوراتی، گوگل بلاگ، اسک.کام، فلیکر و... است.

 

۵- FindSounds

این سایت سایتی برای جستجو کردن موسیقی هاست. در واقع این شما می توانید با استفاده از این سایت به دنبال فایل های موسیقی در جهان وب بگردید. شما همچنین می توانید با استفاده از تنظیمات جستجوی این سایت محدوده نتایج را کاهش دهید.

 

۶- Scour

این سایت از برترین سایت ها در زمینه جستجو است! آن را حتما امتحان کنید! شعار این سایت این است: جامعه را جستحو کنید!

 

۷-Tag Galaxy

شما با استفاده از این جستجوگر می توانید با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نیاز خود عکس ها را در فلیکر جستجو کنید! این سایت دارای طراحی بسیار زیبایی است.

 

۸-Retrevo

شما با استفاده از این جستجو گر می توانید بازنگری ها و شرح هایی که بر وسایل الکترونیکی نوشته شده است را بخوانید. هنگامی که شما برای چیزی در این سایت جستجو می کنید نتیجه ها در بخش های مختلفی همچون بلاگ ها، مقالات، فروشگاه ها و… در اختیار شما قرار می گیرند.

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 61
برچسب ها : معرفی ۸ جستجوگر که اسمشان را شاید نشنیده اید! , جستجوگر , جستجوگر که اسمشان را شاید نشنیده اید! ,
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :