close
چت روم
تغییر دادن صفحه ی لوگین ویندوز7
آخرين ارسال هاي انجمننوشته شده توسط admin در تاريخ یکشنبه 10 ارديبهشت 1391

من در این جا قصد دارم تا شما را متوجه تصویر لوگینی که در بالا گرفته شده است جلب کنم این تصویر بعد از پروژه ی لانگ هورن شکل گفت و همان طور که می بینید بسیار به لوگین لانگ هورن شباهت دارد که شما می توانید در تصاویری که من آنها را تهیه کرده ام ملاحظه بفرمایید.

هنگامی که شما در این صفحه ی  DeviantArt هستید شما سه دسته ی مختلف از DLL ها را می بینید که می توانید آنها را انتخاب کنید. یکی پرچم ویندوز ندارد  و دیگری دارد( این چیزی است که در عکس بالا مشخص است.) و دیگری یک نسخه ی جاسازی شده دارد که در یک شیشه ی شفاف قرار دارد.  پس به سراغ چیزی بروید که مد نظرتان است و بسته به چیزی که باید نصب کنید ، اطمینان حاصل کنید که نسخه ی درست را گرفته اید. ( نسخه ی ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی ) . حتی می توانید هرسه نسخه را بردارید و DLL را چندین بار جایگزین کنید تا بالاخره بفهمید که  ظاهر کدام یکی را دوست دارید.

فایلی که شما باید جایگزین کنید authui.dll است که در زیر شاخه ی C:WindowsSystem32 folder واقع شده است . به هر حال قبل از اینکه بتوانید فایل DLL را جایگزین کنید شما باید مالکیت فایل authui.dll را بدست آورید. برای این کار من به طور جدی به شما پیشنهاد می کنم که از کد ریجستری اسکریپی که در اینجا آمده است استفاده کنید. که به کمک آن آپشن “Take Ownership” به قسمت منو اضافه می شود. دانلود شامل یک کد اسکریپت ثانوی هست که به کمک آن شما می توانید این آپشن را بعد از اینکه کارتان به پایان رسید حذف کنید. یا بد نیست که آن را در جایی ذخیره و نگه داری کنید .

حالا که شما موفق به دریافت مالکیت فایل authui.dll شدید پیش بروید و آن را جایگزین کنید . بعد از آن شما قادر خواهید بود که لوگ آف کنید یا سیستم خود را به سرعت قفل کنید تا به سرعت تفاوتها را شاهد باشید.

صفحه ی DeviantArt همچنین به شما یک سری تصاویر پشت زمینه معرفی می کند که به صورت رایگان می باشد و احتیاج به نصب برنامه ای ندارد و شما می توانید پشت زمینه ی خود را با هر تصویری که دوست داشتید عوض کنید . شخصا خودم تصویر پشت زمینه ی اصلی ویندوز ۷ را ترجیح می دهم بنابراین من سعی می کنم آن را برای خودم نگه دارم

منبع :CYBERNETNEWS

ادامه مطلب . . .
کامپیوتری جالب به شکل تلویزیون
رایانه چیست
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 88
برچسب ها : تغییر دادن صفحه ی لوگین ویندوز7 , صفحه ی لوگین ویندوز7 ,
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :