close
چت روم
رازهایی برای احساس شادی وخوشبختی در زندگی
آخرين ارسال هاي انجمننوشته شده توسط admin در تاريخ جمعه 5 خرداد 1391

6 راز برای داشتن یک زندگی شاد :

1.عزت نفس : اگر من خودم را دوست نداشته باشم وبه خودم احترام نگذارم چه کسی این کار راخواهد کرد؟ همه چیز با خودم شروع می شود. اگر من فکر می کنم که من شخص خوبی هستم چیز بیشتری از آنچه که دیگران فکرمی کنند، نیست واین طنزکه اگر من خودم را دوست داشته باشم دیگران نیز مرا دوست خواهند داشت، درست است. مردم از بودن در کنار افرادی که به خوبی ازخودشان صحبت می کنند لذت می برند  نه اینکه متکبرانه خودستانی کنند بلکه صادقانه ازخودشان قدردانی کنند.

2. همه را بخاطرهمه چیز ببخش: عصبانیت و شادی با هم جمع نمی شود. عصبانیت رادوربریز، شادی در وجودت ریشه می دواند. زمانیکه همه را بخاطرهمه چیزمی بخشیم، خشم وعصبانیت خودمان را نگه می داریم. زمانی که دیگران را می بخشیم، شادی هدیه ما به دیگران نیست بلکه هدیه ما به خودمان است یک هدیه بزرگ  هدیه شادی.

3. برای کل زندگیت ممنون باش: هر یک از ما بی نهایت زندگی پر برکتی داریم . شروع با هدیه زندگی. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد که یک روزخاص را ازدست بدهیم، لیوان ما نیمه پرنیست بلکه 99.9 ٪ آن پراست. عملا، هنگامی که ما احساس ناسپاسی می کنیم، ناراحت خواهیم شد. اما زمانیکه احساس قدردانی را انتخاب می کنیم، این احساس باعث ایجاد شادی در درون ما می شود.

4.شادی را انتخاب کنید : همه چیز در زندگی یک انتخاب است. چیزی که ما به آن نیازداریم تا انجام بدهیم هرگزوجود ندارد. هر عمل و اندیشه ای یک انتخاب است و دارای عواقب می باشد، خوشایند یا ناخوشایند است. شادی یک انتخاب است. هوشیارباشید و آگاهانه شادی را انتخاب کنید.

5. در پایان آغاز کنید: اگر شما یک مقصد نداشته باشیدهرگزنمی توانید به مقصد خود برسید. یک روز آرام از زندگیتان رادر نظر بگیرید. بسیار روشن است که خوشبختی شما ربطی به رسیدن شما به هدف ندارد. در واقع، آن معکوس است. خوشبختی شما بستگی به پذیرش هر آنچه که زندگی به شما می دهد دارد در حالی که شما درمسیر هدف خود قدم برمی دارید. برای شادی شما آنچه که مهم است داشتن یک هدف، و تلاش برای رسیدن به آن است.

6. امروز شروع کنید: هر آنچه را که شما در زندگی می خواهید، امروز شروع کنید نه فردا. حتی یک آغازکوچک، بسیار کوچک. خوشبختی شما بستگی به شروع امروزدارد، هر روز.

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 80
برچسب ها : رازهایی برای احساس شادی وخوشبختی در زندگی , رازهایی , برای , احساس , شادی , و , خوشبختی , در , زندگی ,
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :
هر 30 ثانیه قالب ذخیره شود ؟ :